Frankie Stein

 

Frankenstein ‘ın kızıdır ve 16 günlüktür. Aynı Frankenstein gibi bazen dikişleri patlar ve uzuvları etrafa saçılır. Siyah ve beyaz çizgileri çok sever. Tarih dersini çok sever. Henüz 16 günlük olduğu için sevdiği yemeği seçmeden önce hepsini denemek ister ve sabahları babasının (Frankenstein) yaşıyor diye bağırmasından hiç hoşlanmaz. Islanınca çeker,elektrik verir ve acayip sözler söyler bu yüzden yüzme dersini sevmez. Okulda popülerdir ve herkesle iyi anlaşır ama en iyi arkadaşları Clawdeen Wolf,Draculaura,Jackson Jekyll ve Holt Hyde’dir . Watzit adında tüm hayvanların kombinasyonu olan ve köpeği andıran bir evcil hayvanı vardır.

Clawdeen Wolf

Kurtadam ‘ın kızıdır ve 15 yaşındadır. Tam bir moda tutkunudur. En sevdiği renk altın sarısıdır(Cleo De Nile ile anlaştığı tek konu). Az pişmiş bifteği sever. Cleo de Nile ezeli düşmanıdır. Kardeşlerinle aynı okulda olmaktan hoşlanmaz. Alışverişe bayılır. Crescent adında bir kedisi vardır. Ekonomi dersini çok sever. Beden Eğitiminden nefret eder çünkü derse platform topuklu ayakkabılarla girmesine izin verilmez. Frankie Stein ve Draculaura en iyi arkadaşlarıdır.

Draculaura

Dracula ‘nın kızıdır. 1,600 yaşındadır ve 1,600. Arkadaşları ona Ula D ve lala diye seslenir. Güneşe çıktığı zamanlar için yanında hep bir şemsiye taşır. En sevdiği renk pembedir. Vejeteryen dir ve Monster High kafeteryasında vejeteryenler için özel bir bölüm olmamasından nefret eder. Count Fabulous adında bir yarasası vardır.Onu giydirmeden duramaz bu yüzden üstünde bir kazak vardır.Yaratıcı Yazın dersini çok sever ama coğrafayadan nefret eder çünkü dünyayı iki kere dolaşmıştır. Frankie Stein ve Clawdeen Wolf en iyi arkadaşlarıdır.

Cleo de Nile 

Mumya ‘nın kızıdır ve aşağı yukarı 5,842 yaşındadır. Kendini beğenmiştir. Ablası Nefera de Nile’dır. Karanlıktan korkar. En sevdiği renk altın sarısıdır. Üzümü çok sever. Birinin ona itaat etmeyi reddetmesinden nefret eder. Clawdeen Wolf ve Melody Carver ezeli düşmanlarıdır. Monster High’ın ponpon kızlarının kaptanıdır. Hissette adında bir kobra yılanı vardır. Ghoulia Yelps en iyi arkadaşıdır. Deuce Gorgon ile çıkıyordur. En sevdiği ders geometridir(özellikle piramitler ve üçgenler konunun içindeyse). Tarihten nefret eder çünkü herşeyi görmüştür.

Lagoona Blue

Deniz Canavarı ‘nın kızıdır ve 15 yaşındadır. En sevdiği renk okyanus mavisidir ve suşiye bayılır. Okyanusu çöplük gibi kullananlardan nefret eder. Neptuna adında bir piranası vardır. Onu hep gizlice akvaryum çantasıyla sınıfa sokar. Okyanusta yaşadığı için en sevdiği ders okuyanus bilimidir ve yine aynı nedenle jeolojiden hoşlanmaz. Kibar ve iyi niyetli bir kızdır ve bu yüzden Cleo de Nile dahil herkesle iyi anlaşır.Sarı saçları suya girince mavi olur.Mavi tenlidir.Spor giyinir ki her türlü aktiviteye hazır olur.

Ghoulia Yelps

Zombi ‘nin kızıdır ve 16 yaşındadır. Her işini planlı yapar ve bu yüzden son dakika değişliklerini hiç sevmez. Zombi olduğu için yavaş yürür, mimiklerde zorlanır ve zombice konuşur. Okumayı ve yeni şeyler öğrenmeye bayılır ve kitapları her daim yanındadır. Zombice bilmeyenleri sevmez. Okulun en akıllı ve başarılı öğrencisidir. Herşeyi yer. Sir Hoots A Lot adında bir baykuşu vardır. Tüm dersleri sever. En sevdiği renk kırmızıdır ve en iyi arkadaşı Cleo de Nile’dır.

Deuce Gorgon

Medusa ‘nın oğludur ve 16 yaşındadır. Okulda oldukça popülerdir ve herkesle iyi anlaşır. Cleo de Nile ile çıkıyordur. Arkadaşlarını taşa çevirmemek için güneş gözlüğü takmak zorundadır. En sevdiği renk neon yeşilidir ve akdeniz yemeklerini sever. Basketbol oynamaktan ve yemek pişirmekten hoşlanır. Onu kızdıranlardan nefret eder. Perseus adında iki kuyruklu bir faresi vardır. En sevdiği ders mutfak sanatlarıdır.

Toralei Stripe

Kedikadın ‘ın kızıdır.Diğer öğrencilere yaşam koçluğu yapar.Bunlar genelde sinsice yapılmış ve kaza süsü verilmiş olaylardır.Fakat “Why Do Ghouls Fall İn Love?” bölümünde Draculaura’nın partisine davet edilmediği için gerçekten kötülük yapmıştır.15 yaşındadır.En sevdiği renk turuncudur.En sevdiği yemekler hamsi ve milkshake bunun için “ayrı ayrı yenir,birlikte değil.”diyor.Yanlış bir şekilde okşanmayı sevmez.Uykudan uyanıp tekrar uyumak hoşuna gider.Evcil hayvanı “Sweet Fang” isimli bir kaplandır.En iyi arkadaşları Purresphone ve Meowlody ismli ikiz kedilerdir.En sevdiği ders drama,sevmediği ise matematiktir.

Operetta

17 fantom yaşındadır.Deuce’tan gizlice hoşlanır ama onun Cleo ile çıktığını öğrenince bu küçük aşkından vazgeçer ve arkadaş olarak kalırlar.Deuce ve Holt yakın arkadaşlarıdır ve belli etmese de Spectra ile yakın arkadaştır.Muzlu cheese keke bayılır,ve muzlu şeylere.Favori rengi kadife kırmızıdır.Deli bilim dersini sevmez,müzik tarihi dersine ise bayılır.Evcil hayvanı Daddy O” Longles isimli bir örümcektir.

Spectra Vondergeist

16 yaşındadır.Okulun “Dedikoducu Hayalet”idir.Menekşe rengi ve melek keklerine bayılır.Evcil hayvanı Rhuen isimli bir hayalet gelinciktir.

Abbey Bominable

16 yaşında ki Yeti ‘nin kızı.Kürk giymeyi sever ve favori rengi buz mavisidir.Yak peyniri ve krep yemekten hoşlanır. Snowboard yapmaktan hoşlanır.Shiver isimli bir mamutu vardır.Lagoona Blue ve Frankie Stein,en iyi arkadaşlarndandır.Matematik dersine bayılır,dramayı ise sevmez.

Holt Hyde 

Yaklaşık 16 yaşındadır.Bay ve Bayan Jekyll’in oğludur.Favori rengi turuncu,favori yemeği ise acılı tavuk kanatlarıdır.Gerçekte Jackson Jekyll’dir,ama müzik duyunca(kitapta hava ısınınca)Holt’a dönüşüyor.Frankie ile flört ediyor.Evcil hayvanı ise Crossfade isimli bir bukalemundur.

Jackson Jekyll

Doktor Jekyll ve Bayan Hyde’ın oğludur.16 yaşındadır.Frankie’den hoşlanır.Gözlük takar.Filmde müzik duyduğunda,kitapta ise ısı alınca,Holt Hyde’a dönüşür.Evcil hayvanı,bir bukalemun olan Crossfade.Deli bilim dersini sever,beden eğitimini sevmez.En sevdiği renk sarı.Makarna ve peynir,favori yiyecekleridir.Frankie ve Deuce,iyi arkadaşlarındadır.Health Burns ise kuzenidir.Deuce ile Health sayesinde tanışmıştır.

Heath Burns 

Jackson ve Holt’un kuzenidir.Hep kızları etkilemeye çalışır,fakat başaramaz.16 yaşındadır.Beden eğitimi dersinde iyidir.

 

Venus Mcflytrap

Venus, bitki canavarının kızıdır. 15 Yaşındadır. Yüksek sesle üzerinde parlak çiçekler ile yürüme ve üzerindeki menekşeleri koparmayan bir tarzı vardır. Yaşadığı dünyayı korumak konusunda kararlıdır. Acayip özelliği hipnotize eden polenleri vardır. Su içmeyi sever. En sevdiği renk yeşildir. Chewlian adında bir evcil sinek tuzağı bitkisi vardır. Doğa yürüyüşlerini, kamp yapmayı sever. Canavarların ortalığı kirletmesinden nefret eder. En sevdiği ders Biteloji, en sevmediği ders Ahşap Salonudur. Lagoona Blue ve Gillington Gil Webber ile arkadaştır.

Robecca Steam

Robot kızdır. Deli bir bilim adamı tarafından yapılıp sonra yetim bırakılmıştır. 116 yaşındadır. Buhar punk giyinir. Asla dakik değildir ve her zaman bir yerlere geç kalır. Bu yüzden özel uçan botları vardır. Hile yapmayı sever. Yağmuru sevmez. Captan Penny adında bir robot penguenli vardır. En sevdiği ders metal alışverişi, en sevmediği ders ev ekonomisidir. Zencefilli çayı çok sever. Bakır rengini çok sever. Rochelle Goyle ve Frankie Stein en iyi arkadaşlarıdır.

Rochelle Goyle

Gargoyleın kızıdır. 415 yaşındadır. Scaris(Paris)’ten Monster High’a gelmiştir. Taş bir tarzı vardır. Taştan olduğu için sağlam bir yapısı vardır. Çok sinirlidir ama dostlarına karşı değil. Roux adında Gargoyle griffonu vardır. Heykel yapmayı sever. Mimar olmak ister. Mimarcılık dersini sever. Yüzme dersini sevmez. En sevdiği renk gri ve en sevdiği yemek sert kaya şekerlerdir. Güvercinleri sevmez. Ghoulia Yelps ve Robecca Steam en iyi arkadaşlarıdır.

Nefera De Nile

Mumyanın kızıdır. Cleo’nun büyük ablasıdır. Cleo’dan 3 yaş büyüktür. Nil altını tarzı vardır. Kusuru olmadığını söyler. Nil mavisi rengini çok sever. Almas havyarı ve beyaz yer mantarını çok sever. Rahatsız edilmeyi sevmez. Kız kardeşini aile mirasında kandırmayı sever. Azura adında bir bok böceği vardır. Dragonoloji dersini sever, ölü diller dersini sevmez. Yanlızlık kuralı vardır.

Clawd Wolf

Kurt Adamın oğludur. Clawdeen ve Howleen’in ve diğer wolf kardeşlerin en büyüğü ve abileridir. Clawdeen’den moda tavsiyeleri alır. 17 yaşındadır. Fazla tüy döker. Rocksena adında gargoyle bulldogu vardır. Futbol oynamayı sever. Futbolculara aptal denmesini sevmez ve kendinin Ghoulia kadar olmasa da akıllı olduğunu söyler. Biteloji dersini sever, Ev ekonomisi dersini sevmez. Turkuaz rengi ve biftek sever. Lider olduğu için arkadaşları yoktur.

Howleen Wolf

Kurt Adamın kızıdır. Clawdeen ve Clawd’ın küçük kız kardeşidir. 14 yaşındadır. Kurt punk giyinir. Saçının kötü görünmesini sevmez. En sevdiği renk her gün zorluğa bağlı değişir. Futbol ve sosisli sandviçi sever. Küçük kız denmesinden nefret eder. Cushion adında kirpisi vardır. Bütün dersleri sever tercih yapamaz. En sevmediği dersler güne göre değişir. Clawdeen, Abbey ve Toralei ile arkadaştır. Clawdeen’in eşyalarını alır.

Purrsephone & Meowlody

Kedi Kadının Kızlarıdır. 15 yaşındalar. İkiz kardeşler. Fırfırlı etek ve parlak çanlı elbiseler giyerler. Purrsephone’yi merak sıkıntı içine alır ama Meowlody buna katılmaz. Turuncu ve yanık turuncu rengi severler. Dondurmayı çok severler. Purrsephone, canavarların düz mantık olmasına; Meowlody, kapalı alanda kalmayı sevmezler. Uykuları geldiğin an jimnastik yapmayı severler. Kanaryaları vardı ama Purrsephone’nin alerjisi olduğu için vermek zorunda kaldılar. Deli bilim dersini severler. Ev ekonomisi dersini sevmezler. En iyi arkadaşları birbirleri ve Toralei Stripe’dır.

İnvisi Billy

Görünmez adamın oğludur. 15 yaşındadır. Görünmez olduğu için tarzı pek minimalist değildir. Gizlenmesi için bir şey yapmaz çünkü görünmez olabilir. Bir köpeği vardı ama sonra kaçtığı için onu birine vermek zorunda kaldı. Pratik şakaları sever. Canavarların arkasında konuşmasını sevmez. Fizik dersini sever ama beden eğitimi dersini sevmez. Kamuflaj rengini sever ve bunun renk olduğunu iddaa eder. Kalabalığa uyum sağlamadığı için arkadaşı yoktur.

C.A. Cupid [değiştir]

Erosun kızıdır. Yaşı genç aşıklar gibidir. Dantel ve ince kumaşlar giyer. Okları çekici bir gücü vardır. Bir evcil hayvan almak ister ama karar veremez. Radyoda canavarların aşk sorularını cevaplar. Aşık edici denmesini sevmez çünkü bu işi babasının yaptığını söyler. Psikoloji dersini sever. Trigonometri dersini sevmez. Pembe rengini ve kalp şeklinde kekleri sever. Aşık canavarlar onun arkadaşıdır.

Scarah Screams [değiştir]

Bansheenin kızıdır. 15 yaşındadır. Arkaplanda kaybolmaya çalışır. Yeşil etek, kazak ve hırkaları giyer. Geleceği görebilir ve herkesin ona geleceği sormasını sevmez. Evcil bir hayvanı yoktur. Sesi kuvvetli olduğu için gönülden hikayeler anlatmayı sever. Canavarların aksanını taklit etmeyi sevmez. Edebiyat dersini sever ama konuşma dersini sevmez. Yeşil rengi ve Coddie şekerleri sever. Hoodude Voodoo hem en iyi arkadaşı hemde sevgilisidir.

Skelly Bones

Charon Feribotçusu’nun kızıdır. Yaşlanmaz. Röntgen elbise giyer. Kemiklerinin düşmesinden utanç duyar. Tibia ve Fibula adlı balıkları vardır. Korsancılık oynamayı sever. Holt Hyde’ın budunu silah olarak kullanmasını sevmez. Tarih dersini sever, biyoloji dersini sevmez. Gece mavisi rengi sever ve Şeker kafataslarını sever. Frankie Stein ve Spectra Vondergeist en iyi arkadaşlarıdır.

Beeanna 

Hornet’in kızıdır. 16 Vızıltı yaşındadır. Ari abiyesi gider. Vızıltı çıkarır. Bee-utiful adında bir ayısı vardır. Bahçelerde çiçek toplamayı sever. Birinin onu bekletmesini sevmez. Ölü diller dersini sever ama Deli Bilim dersini sevmez. Siyah ve Sarı rengi vede balı sever. Frankie Stein ve Clawdeen Wolf en iyi arkadaşlarıdır.

Eyeris Polyphemus

Triclop’un kızıdır ve 16 yaşındadır. Şeker pembesi saçları vardır. 3 Gözlüdür. Cyprus adında kurbağası vardır. Göz doktoru olmak ister. Konuşurken gözlerinin başka yere kaymasını sevmez. Mitoloji dersini sever ama Mutfak sanatları dersini sevmez. Ametist moru ve napoliten gözleri sever. Spectra Vondergeist ve Deuce Gorgon en iyi arkadaşlarıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: